• #04 Jak zacząć? - wyjdź do świata ze swoimi darami pomimo strachu i wymówek

  To odcinek dla Ciebie, jeśli chcesz zacząć wychodzić do świata ze swoją misją, rozpocząć swoje działania na nowej ścieżce w nowej profesji lub chcesz zacząć swój podcast, kanał na youtubie lub inną formę wychodzenia do ludzi ze swoim przekazem, ALE wciąż odkładasz to w czasie, bo hamują Cię lęki, powstrzymuje Cię syndrom oszusta lub perfekcjonizm, i wciąż czekasz na lepszy moment, wenę lub bycie bardziej gotowym.

  53m - Apr 3, 2023
 • #3 Kiedy nie jesteś (jeszcze) tam, gdzie chcesz być

  -Kiedy czujesz frustrację i niecierpliwość

  -Zatrzymanie środkiem do celu

  -Czy jest w Tobie podróżnik/czka?

  -Zawsze jest tak, jak ma być

  20m - Feb 25, 2023
 • #2 - Jak wykreować swój wymarzony rok?

  W tym odcinku dzielę się z Tobą swoim podsumowaniem 2022 oraz refleksją na temat tego, co sprawiło, że był on pełen przełomów, rozwoju i spełnionych celów i intencji. Zapraszam Cię do wykreowania Twojego wymarzonego 2023, to będzie Twój rok!

  29m - Jan 6, 2023
 • #1 Duchowy Mindset - fundament kreowania wymarzonej rzeczywistości

  W tym odcinku wprowadzam Cię do podcastu i jego idei, opowiadam o swoim backgroundzie i intencji z jaką tworzę Duchowy Mindset.

  28m - Dec 28, 2022
 • Intro

  Witam Cię w przestrzeni inspiracji do życia w spełnieniu, obfitości i lekkości. Znajdziesz tutaj treści w dziedzinie szeroko pojętego rozwoju duchowego. Moją intencją jest wspierać Cię w kreowaniu życia w zgodzie ze sobą i misją Twojej Duszy oraz pomóc Ci wydobyć Twoją wewnętrzną moc, dzięki której stworzysz dla siebie rzeczywistość swoich marzeń!

  3m - Dec 28, 2022
 • #13 - z życia #dżasty au pair

  Ostatnie dni we Francji jako au pair i trochę o intuicji, i o tym, jak ją wzmacniać.

  39m - Jul 17, 2021
 • #12 - źle się zachowałam i #dżasta w Monako! francuski trip cz.3

  O tym jak okazało się, że nie zawsze umiem się zachować. Zwiedzanie Lazurowe wybrzeża z nowym hostem z Nicei. Urocze średniowieczne miasteczka. Grand Prix w Monako.

  47m - Jun 14, 2021
 • #11 - "nikt się nie chciał ze mną całować" francuski trip cz.2

  Dalsze losy #dżasty autostopowiczki. Lazurowe wybrzeże, hiking, hitchhiking, ludzie, wino i śpiew o zachodzie słońca, impreza w Nicei, gra w butelkę, nocne nagie kąpiele w morzu i... początek przykrego incydentu. Ciąg dalszy w następnym odcinku.

  52m - Jun 6, 2021
 • #10 - #dżasta autostopowiczka - francuski trip cz.1

  #dżasta na autostopie i #dżasta na couchsurfingu, czyli o moim 2-tygodniowym tripie na południe Francji. Na przypale, albo wcale.

  1h 19m - Jun 2, 2021
 • #9 - duchowa podróż: wielki kryzys #Indie

  Kolejny odcinek o Indiach i kolejny odcinek o przebudzeniu duchowym. Dlaczego moje życie dzieli się na PRZED i PO Indiach? 1000 powodów dlaczego nie potrafiłam cieszyć się tą podróżą i miałam kryzys. Czemu nie podobał mi się indyjski ślub. Przełomowy pobyt w Hampi.

  1h 20m - May 26, 2021
 • #8 - kłody pod nogami przed wyruszeniem w nieznane #Indie

  Smog stulecia w Delhi, wyprowadzka z mieszkania, problemy z bookowaniem biletu na pociąg, chaos spowodowany zbanowanym banknotem, a do tego "Delhi belly", czyli sraka i gorączka. Fajnie było.

  51m - May 17, 2021
 • #7 - wycieczka autokarowa i wypadek na motorze #Indie

  Czy warto było pojechać na zorganizowaną wycieczkę autokarową? Kolejne święte miasteczko. Wypadek na motorze. Czyli co robiłam w trzecim miesiącu w Indiach przed wyprowadzką z Delhi.

  45m - May 10, 2021
 • #6 - #Indie cd. i o tym jak się zesrałam

  O przypadkowej znajomości z busa w Polsce, której rezultatem była wizyta u indyjskiej rodziny, która stała się moją indyjską rodziną. O święcie Diwali, jak obchodzone jest w mieście, a jak zupełnie inaczej w górskiej wsi. O symptomach szoku kulturowego i moje refleksje na temat aranżowanych małżeństw. I wreszcie coś, na co wszyscy (nie)czekali, czyli opowieść o 💩

  56m - May 3, 2021
 • #5 - historia, która zmieniła wszystko #Indie

  Po dwóch miesiącach w Delhi w końcu wyruszam na swojego pierwszego solo tripa, nie wiedząc, że zmieni on cały dalszy bieg mojego pobytu w Indiach i będzie początkiem zmieniającej życie przygody. O pierwszych razach, o braku hajsu, trudnych decyzjach, świętym mieście, świętej rzece, pięknych ludziach i o tym, że jak coś ma być, to będzie.

  1h 26m - Apr 26, 2021
 • #4 - #dżasta w Indiach

  W Indiach wszystko jest możliwe! Pierwszy odcinek, w którym opowiadam o mojej 9-miesięcznej podróży w Indiach. Jak to się zaczęło? Po co tam jechałam? Jakie były pierwsze wrażenia? Z jakimi wyzwaniami się mierzyłam i czego oczekiwałam od tego wyjazdu? O tym i więcej, a i tak dopiero wstęp.

  1h 17m - Apr 19, 2021
 • #3 - boska #dżasta

  W tym odcinku próbuję przygotować Was na to, co nadejdzie w kolejnych i opowiadam o swojej Prawdzie. O przebudzeniu duchowym i boskim aspekcie każdego człowieka. O byciu istotą duchową, tymczasowo doświadczającą świata w ciele fizycznym. To nie jest odcinek dla każdego. Weź ze sobą to, co z Tobą rezonuje, a resztę zostaw. Namaste bitches.

  51m - Apr 12, 2021
 • #2 -#dżasta jako au pair

  Opowiadam ze szczegółami o moim 6-miesięcznym pobycie we Francji, gdzie mieszkam z francuską rodziną i opiekuję się dwoma słodkimi bachorami. Innymi słowy: "CO JA TU ROBIĘ?!"

  1h 15m - Apr 5, 2021
 • #1 - #dżasta księżniczka i wszystko jest po coś

  Historia zaczynająca się romantycznie, ale taką niebędąca, która z pozoru nic pozytywnego nie wniosła do mojego życia, a jednak...

  1h 4m - Mar 29, 2021
 • #0 - Kim jest #dżasta i o czym podcast

  Odcinek ZERO, czyli powiedzmy trailer. Parę słów o #dżaście i o tematyce podcastu. Historie śmieszne, inspirujące, szalone i pojebane.

  21m - Mar 28, 2021
Audio Player Image
Duchowy Mindset
Loading...