• Nõuanded erakondadele valimisprogrammide kirjutamiseks

  Avasin valimised.ee lehe ning lugesin Europarlamendi valimistel olevate erakondade valimisprogramme. Siin saates toon välja nii head kui vead ja lõpuks ka 2 kõige selgema sõnastusega programmi. Alla tunni ei õnnestunud. Head kuulamist.

  1h 1m - May 30, 2024
 • Klišeed

  Räägime klišeedest kommertstekstides. Saatekülaline on Kadri Hurt.

  50m - Apr 22, 2024
 • TTK podcasti lugu

  Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli podcast kannab nime Õendus nähtavaks. See on missiooniga podcast, mida teevad pühendunud inimesed. Saates räägime juttu Kristi Puusepa ja Aleksei Gaidajenkoga ning uurime, kuidas podcast aluse sai, kuidas käib saate tegemine ja mida nad soovitavad oma podcastiga alustajale.

  58m - Nov 7, 2023
 • Kas tehistaipu saab kasutada tekstide kirjutamiseks?

  Saab ikka, aga mitte nii, nagu arvata võiks. Saates arutame La Ecwadori loovjuhi Taavi Lehariga asjade üle laiemalt.

  1h 0m - Oct 13, 2023
 • 17 nippi kuidas kirjutada paremat copyt

  17 minu tähelepanekut selleks, et sa saaksid oma copytekstid paremaks.

  43m - Jun 16, 2023
 • Chat GPT - turundaja abimees

  Räägime Tiina Nuumiga kuulsast tehisintellektist. Milliseid töid saab selle abiga turunduses teha? Kas Chat GPT abiga kannatab sisu luua? Fookus ongi turundusel ja mitte millegil muul. Head kuulamist.

  1h 0m - May 2, 2023
 • Kuidas kirjutada artiklit

  Kaasvestlejaks on Tiina Nuum. Professionaalse kirjutajana teab ta omast käest rääkida, kui palju läheb ühe artikli valmimiseks energiat ja aega.

  1h 7m - Apr 5, 2023
 • Audentese podcasti lugu

  Toon teieni ühe podcasti loo ja arvan, et see on heaks inspiratsiooniks nendele, kes soovivad luua oma podcasti. Saatekülaline on Kristel Kiens, Audentese podcasti saatejuht. Audentese podcast on leitav siit: https://audentes.ee/podcast/

  55m - Mar 19, 2023
 • Personaalsus ja ebakindluse jõud

  Siin episoodis räägin järelkajana Äripäeva müügiseminaril esitatud mõtet müügitekstidest.

  28m - Oct 3, 2022
 • Strateegiline veebidisain

  Räägime juttu Andres Kostiviga, kes on just õige mees vastama küsimusele - kuidasteha strateegilist veebidisaini. Juttu tuleb SEO st, veebidisaini protsessist ja paljust muust.

  Andres Kostiv on Futuristi looja ja tegija. Rohkem infot siin:

  https://www.futurist.ee

  See episood on ka videopildis nähtav siin:

  https://www.youtube.com/watch?v=gN9u8j7KRaw

  1h 0m - Jul 28, 2022
 • Miks mõned veebid ei saa valmis

  Siin episoodis toon välja terve rea põhjuseid ja iga põhjuse juurde lisan omapoolse lahenduse. Loodan et saan olla abiks.

  27m - Apr 19, 2022
 • Räägime Tiina Nuumiga SEO-st

  See on rohkem arutlev episood, kus käime läbi SEO erinevad aspektid. Kuna Tiina on sisutekstide kirjutaja, siis tema nägemus on siinkohal väga terve ja tervistav. Käsitleme Google Semantilist otsingut ja tõesti kuulsin seda nime esimest korda. Siin on üks ettejuhtunud selgitav link: https://www.theleverageway.com/blog/google-semantic-search/

  Lisaks puistame jutu käigus ka ohtrasti sisuturunduse pisitarkusi ja tegelikult selgus, et joogamatt ongi joogamatt, mitte võimlemistarvik "Melissa". Kuula, et kõigest aru saada.

  1h 7m - Mar 1, 2022
 • Kuvandi tajumine ettevõttes

  See pealkiri on natuke kohmakas ja samuti teemakäsitlus. Kuvand on harva midagi üheselt mõistetavat ja lihtsat. Siin episoodis räägin brändidokumentide formaalsusest, sõnast "kuvand" ja sellest, kui oluline on ettevõtte kõikide töötajate ühine arusaam kuvandist.

  35m - Feb 16, 2022
 • Räägime Tiina Nuumiga sisuturundustekstidest

  Tegelikult maalime siin episoodis Tiinast realistliku pildi ning uurime, et kuidas saab üldse kellestki saada sisutekstide kirjutaja. Muidugi käsitleme ka sisuturundust üldiselt.

  56m - Dec 19, 2021
 • Valusad teadmised, mida avastastasin e-kursuseid luues.

  Jagan oma kogemusi e-kursuste loomisest, müümisest ja räägin nendega seonduvatest probleemidest. Kõik muidugi minu enda näitel. Kuigi tegemist on väga iseensest mõistetava formaadiga, siis reaalsus on hoopis midagi muud. Loodan olla sulle abiks, kui teed või planeerid tegema hakata oma e-kursuseid.

  37m - Nov 21, 2021
 • Kodulehe tekstide loomisest reaalsete näidete varal

  Mul on tunne, et olen oma teooriaga liiga kaugele läinud ja kogu reklaamtekstide jutt tundub tühi mula. Asun asja parandama ja võtan ette terve posu tekste kodulehtedelt ning räägin nende näidete varal. Hoiatus: Episood tuli päris pikk - tund aega.

  1h 6m - Oct 24, 2021
 • Väikeste ettevõtete SEO

  Siin episoodis räägin väikeste ettevõtete seo tegemisest. Sellest, et SEO ei ole teenus, vaid ettevõtte arendu orgaaniline osa. Panusta iga päev 5 minutit oma ettevõtte veebi SEO le.

  51m - Oct 16, 2021
 • Brändi hääl

  Toon välja neli olukorda, kus brändi hääl kipub käest ära minema. Pakun ka omapoolse lahenduse, kuidas säilitada ettevõtte kommunikatsiooni kõnetoon.

  29m - Sep 6, 2021
 • Kuidas teha podcasti

  Võtan ette kõik podcasti tegemise olulisemad punktid. See episood tuli kole pikk - 56 minutit. Lihtsalt teemad ei saanud ega saanud otsa.

  Lisan siia loetelu:

  1. Tehnika
  2. Ruum
  3. Arvuti ja helitöötluse programm.
  4. Podcasti plaan
  5. Bränding
  6. Hosting
  7. Koduleht
  8. Monetiseerimine
  9. Turundus
  10. Kõige olulisem
  56m - Aug 23, 2021
 • Kuidas rääkida oma lugu kodulehel

  Kõik kodulehe elemendid peavad edasi andma sinu lugu. Kuidas see käib? Iga tükike peab kandma osakest sinu loost. Lugu on siinkohal brändi seeme.

  35m - Aug 12, 2021
Audio Player Image
Turundustund
Loading...