EPISODES
 • NEJHORŠÍ TRESTY SMRTI

  Zdravíčko všem TOPinkám. Dneska se podíváme poprvé na mém kanále do historie. Historie nám přinesla mnoho kladných věcí, ale zároveň také přinesla mnoho špatných věcí ze kterých by jsme se měli poučit a brát si z nich příklad. A to jsou například tresty smrti, dříve lidé neměli vůbec žádné slitování a některé dřívější způsoby provedení trestů smrti jsou pro nás v dnešní době až neuvěřitelný, díky bohu je to už dávná minulost která se už snad nikdy nebude opakovat.

  32m | Mar 1, 2023
 • NEJHORŠÍ LETECKÉ TRAGÉDIE

  Zdravíčko všem TOPinkám. Během deseti nejhorších leteckých katastrof zemřelo 3533 lidí. Během jednoho roku zemřelo na silnicích 1,5 milionu lidí. Dle statistik je letecká doprava momentálně tou nejvíce bezpečnou. Zatímco u smrtelných nehod aut je jasná a rychlá smrt, v letadle čeká člověka dlouhé a několika minutové utrpění jelikož člověk má čas se smířit s tím, že se blíží konec jejich života. Tyto tragédie jsou nejhorší, a těmi nejhoršími zůstanou. V době kdy se stále zvětšuje modernizace je obdobná nehoda už skoro vylučitelná.

  36m | Jan 27, 2023
 • JEDY KTERÉ BĚŽNĚ JÍME

  Zdravíčko všem TOPinkám. V dnešním podcastu se podíváme na potraviny které většina z nás běžně jí, ale neuvědomuje si, že některé druhy ovoce, zeleniny a dalších potravin, které denně konzumujeme, jsou ve větším množství toxické a nebezpečné. Při nesprávném skladování nebo přípravě, při konzumaci nesprávné části nebo při konzumaci příliš velkého množství mohou způsobit velké škody, a dokonce i smrt.

  30m | Jan 11, 2023
 • NEJBRUTÁLNĚJŠÍ ŠKOLNÍ ÚTOKY V USA

  Zdravíčko všem TOPinkám. Amerika je proslulá svojí dostupností útočných zbraní, a není se tak čemu divit když se častokrát setkáme s nějakým střeleckým útokem na Americké škole. Někteří kritici viní právě onen zákon o dostupnosti, a někteří nedůslednost a nedostupnost psychiatrické léčby pro mladistvé v USA. Častokrát se útočníky stávají studenti, kteří trpí psychickou nemocí anebo jsou terčem šikany. První datovaný případ se odehrál už v roce 1840 ve Virginii, kdy student střílel na místní univerzitě. Poslední masový útok se stal právě před pár měsíci v Uvalde, a značná část populace už nemá na to, aby se takovéhle maskary stále opakovali, a čím dál více protestují, ale jak se zdá, Republikánská strana stále hledá důvod v něčem jinem, a bohužel i nadále se musíme probouzet se strachem kdy další podobný masakr nastane.

  1h 6m | Dec 16, 2022
 • NEJIZOLOVANĚJŠÍ MÍSTA NA SVĚTĚ

  Zdravíčko všem TOPinkám. Každý občas dojde do fáze, kdy má lidí a chaosu plné zuby, a potřebuje se od nich na nějaký čas izolovat. Ale tyhle místa překračují jakékoliv meze izolace! Lidé na těchto místech žijí po celý život mimo běžnou populaci, a žijí si svým životem. Mají svojí uzavřenou komunitu, která spolu drží po celý život, a na tyhle místa a život lidí se v dnešním podcastu podíváme!:)

  38m | Nov 28, 2022
TOP5CZ
Loading...