• NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ OSTROVY NA SVĚTĚ

  Zdravíčko všem TOPinkám. Testovali se na nich jaderné zbraně, zemřely na nich statisíce lidí anebo se to na nich hemží vysoce jedovatými hady. Ačkoliv jsou některé z těchto nebezpečných ostrovů přenádherné tak v sobě skrývají tajemného zabijáka, který vás zcela jistě usmrtí. Až tedy někdy budeš vybírat ideální dovolenou, tak se těmto místům rozhodně vyhni.

  45m - Nov 29, 2023
 • NEJDRAŽŠÍ ŠKOLY V ČR

  Zdravíčko všem TOPinkám. Dnes se podíváme na mé oblíbené téma a tím je škola. Jelikož nám začalo září tak jsem se nemohl tomuto tématu vyhnout. Dle částek se může zdát že studenti těchto škol studují v luxusu a mají ty nejlepší pedagogy v oboru, ale jak se sami dozvíte v podcastu tak není všechno zlato, co se třpytí.

  48m - Sep 28, 2023
 • NEJVĚTŠÍ POŽÁRY NA SVĚTĚ

  Zdravíčko všem TOPinkám. V posledních dnech jsme obklopeni zprávami o požárech, které se dějí v našich oblíbených dovolenkových destinacích anebo v jižních částech naší planety, avšak nic není tak hrozné, jak se zdá. Požáry v mém žebříčku jsou nesrovnatelné s tím, které se momentálně dějí, ať už svou velikostí, anebo ničivostí. Avšak všechny, ať už menší, nebo větší mají stejný vzkaz pro naše lidstvo a tím je fakt, že globální oteplování je skutečné, a pokud se proti němu nezačne bojovat v tomhle století tak už nikdy jindy a naše planeta už nebude nikdy taková, jaká byla dřív.

  54m - Aug 22, 2023
 • NEJVÍCE JEDOVATÁ ZVÍŘATA V ČR

  Zdravíčko všem TOPinkám. Dnes se podíváme na zprvu neškodné zabijáky, kteří se na našem území běžně vyskytují. U pár druhů by si člověk dokonce řekl, že ani žádný jed obsahovat nemůžou a že jsou neškodní, ale opak je pravdou. Po tomhle díle už můžete do přírody vyrazit vždy s klidnou hlavou, jelikož vám vysvětlím, jak se jejich útoku vyvarovat, kde se tyhle zvířata nejvíce vyskytují a co za jed v sobě mají.

  36m - Jul 24, 2023
 • NEJHORŠÍ TRESTY SMRTI

  Zdravíčko všem TOPinkám. Historie nám přinesla mnoho kladných věcí, ale zároveň také přinesla mnoho špatných věcí, ze kterých by jsme se měli poučit a brát si z nich příklad. A to jsou například tresty smrti dříve lidé neměli vůbec žádné slitování a některé dřívější způsoby provedení trestů smrti jsou pro nás v dnešní době až neuvěřitelně kruté a na ty nejhorší z nich se v dnešním díle podíváme.

  32m - Mar 1, 2023
 • NEJHORŠÍ LETECKÉ TRAGÉDIE

  Zdravíčko všem TOPinkám. Během deseti nejhorších leteckých katastrof zemřelo pouhých 3533 lidí, zatímco během jednoho roku zemře na silnicích 1,5 milionu lidí, takže dle statistik je letecká doprava momentálně tou nejvíce bezpečnou, ale na rozdíl od smrtelných autonehod které trvají řádky sekund musí člověk na palubě letadla zažívat peklo v podobě několikaminutového zápasení s ovládáním letounu a vědomím, že zcela jistě zemře. Na ty nejhorší letecké nehody s v dnešním díle podíváme.

  36m - Jan 27, 2023
 • JEDY KTERÉ BĚŽNĚ JÍME

  Zdravíčko všem TOPinkám. V dnešním podcastu se podíváme na potraviny, které většina z nás běžně jí ale neuvědomuje si, že některé z nich mohou obsahovat různé toxiny a jedovaté látky. Při konzumaci příliš velkého množství těchto jedů mohou způsobit velké škody, a dokonce i smrt. A proto si na ně dneska posvítíme.

  30m - Jan 11, 2023
 • NEJBRUTÁLNĚJŠÍ ŠKOLNÍ ÚTOKY V USA

  Zdravíčko všem TOPinkám. Amerika je proslulá svojí dostupností útočných zbraní a není se tak čemu divit, když se častokrát setkáme s nějakým střeleckým útokem na Americké škole. Někteří kritici viní právě onen zákon o dostupnosti a někteří nedůslednost a nedostupnost psychiatrické léčby pro mladistvé v USA. Častokrát se útočníky stávají studenti, kteří trpí psychickou nemocí anebo jsou terčem šikany. První datovaný případ se odehrál už v roce 1840 ve Virginii, kdy student střílel na místní univerzitě. Poslední masový útok se stal právě před pár měsíci v Uvalde a značná část populace už nemá na to, aby se takovéhle maskary stále opakovali a čím dál více protestují, ale jak se zdá Republikánská strana stále hledá důvod v něčem jinem a bohužel i nadále se musíme probouzet se strachem, kdy další podobný masakr nastane.

  1h 6m - Dec 16, 2022
 • NEJIZOLOVANĚJŠÍ MÍSTA NA SVĚTĚ

  Zdravíčko všem TOPinkám. Každý občas dojde do fáze, kdy má lidí a chaosu plné zuby a potřebuje se od nich na nějaký čas izolovat. Ale tyhle místa překračují jakékoliv meze izolace! Lidé na těchto místech žijí po celý život mimo běžnou populaci a žijí si svým životem. Mají svojí uzavřenou komunitu, která spolu drží po celý život a na tyhle místa a život lidí se v dnešním podcastu podíváme! : )

  38m - Nov 28, 2022
Audio Player Image
TOP5CZ
Loading...