EPISODES
 • Jedna prestávka medzi tretinami počas MS v hokeji 2023.

  Nie je žiadnym tajomstvom, že sme veľkí fanúšikovia hokeja. Napokon toto nie je náš prvý pokec o hokeji, no má svoj zmysel pretože majstrovstvá sveta v hokeji sú tu len raz za rok. Počas prestávky medzi prvou a druhou tretinou zápasu Slovensko - Švajčiarsko sme si čo to povedali o tomto šampionáte ako aj vo všeobecnosti o tomto športe, ktorý je nepochybne jedným z najobľúbenejších kolektívnych športov na svete. Preto neváhaj a vypočuj si najnovšiu epizódu podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  26m | May 21, 2023
 • Met Gala 2023.

  Táto epizóda skrsla v hlave Peťa, že poďme podebatiť o festivale Met Gala, ktorý sa každoročne koná začiatkom mája v New Yorku. Nevieš čo to je Met Gala? Neváhaj a zapínaj najnovšiu epizódu epizódu v našom podaní, aby ti neušli informácie, ktoré sa týkajú tohto známeho festivalu kde sa každoročne schádzajú tie najznámejšie celebrity, aby podporili svojou maličkosťou túto benefičnú akciu.

  34m | May 11, 2023
 • Kauza tunel Višňové.

  Asi najznámejší tunel na Slovensku cez ktorý sa bohužiaľ ešte stále nedá prejsť, lebo ani po desiatkach rokov káuz a naťahovania sa stále nie je dokončený. Asi najviac to vnímajú obyvatelia Martina a Žiliny, keďže žijú v blízkosti tejto stavby a všímajú si koľko rôznych pochybení a komplikácii nastalo v súvislosti s týmto tunelom. Ako je možné, že pre Slovensko tak dôležité prepojenie stále nie je dokončené? Prečo za to nikto nepyká? Ako to vyzerá v súčasnosti? Aj nad týmito otázkami sa debatníci zamýšľali v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  40m | May 5, 2023
 • Umelá inteligencia a jej dopad pre spoločnosť.

  Umelá inteligencia ako nástroj pre každodenný život človeka. Je to len nejaká technická evolúcia alebo nám reálne dokáže vo veľkej miere uľahčiť život? Jej dopad je možné vidieť všade či už v automatizácii priemyslu alebo aj v nástrojoch, ktoré používame každý deň - mobiloch. Diskusia to bola jednoznačne zaujímavá a preto neváhaj a klikaj play na najnovšiu epizódu podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  35m | Apr 28, 2023
 • Mali by alebo nemali by byť zrušené časové posuny?

  Dopad časových posunov na každého človeka je pomerne veľký, minimálne z pohľadu spánkového režimu spíme v jednotlivých časových pásmach viac alebo menej. Časové posuny vnímame taktiež aj na základe dĺžky dňa. V tejto epizóde sme debatili o tom, že je tendencia časové posuny zrušiť a tak sme mali k tomu potrebu povedať svoje. Najnovšiu epizódu o časových posunoch si môžeš vypočuť už teraz v podcaste, ktorý rozhodne chceš počuť.

  34m | Apr 21, 2023
 • Velkonocne tradície a iné debatky.

  Keďže sme tu mali Veľkonočné sviatky, tak sme sa rozhodli trošku o nej porozprávať a priniesť náš pohľad. Veľká noc je veľkým kresťanským sviatkom, no na Slovensku si pod ňou mnoho ľudí predstaví korbáč a veľa vody na dievčatách. Aj o tejto tradícii sme viedli debatu, ktorú sme sa snažili okoreniť svojským humorom. Preto neváhaj a zapni si najnovšiu epizódu podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  39m | Apr 14, 2023
 • KHL a majstrovstvá sveta v hokeji.

  Dva názory debatníkov na neúčasť slovenských hokejistov, ktorí pôsobia v KHL a kvôli tomu neposilnia Slovenskú reprezentáciu na blížiacich sa majstrvstvách sveta v hokeji. Mala by politika zasahovať do športu? Je to neetické keby sme povolili slovenským hokejistom z kontinentálnej hokejovej ligy štartovať na majstrovstvách sveta? Doteraz asi najvyostrenejší rozhovor si môžeš vypočuť už teraz v pravidelnej sérii rozhovorov pod značkou To chceš počuť.

  41m | Apr 8, 2023
 • Daniel Tupý a neobjasnené vraždy.

  Takmer 18 rokov. Presne toľko ubehlo od stále neobjasnenej vraždy študenta Daniela Tupého na Tyršovom nábreží v Bratislave. Prečo bol zavraždený? Bolo predmetom násilného útoku len obyčajné násilie alebo má tento útok iný podtón? Tieto otázky sú dnes predmetom dohadov, no je isté, že útok majú na svedomí ľudia, ktorí mali blízko ku pravicovému extrémizmu. Rozhovor dvoch debatníkov o tejto vražde, ale aj o iných neobjasnených vraždách si môžeš vypočuť už teraz v podcaste To chceš počuť.

  39m | Mar 29, 2023
 • Debatky o NHL aneb kto je najlepší hokejista sveta?

  Keďže Kubo je veľký fanúšik NHL a Peťo taktiež nepohrdne hokejom, tak sme sa v tejto epizóde rozhodli prebrať tému okolo terajšej podoby NHL. Všetkým, ktorí sledujú NHL a započujú debatu, že kto je momentálne najlepší hokejista sveta, musí zarezonovať najmä jedno meno...Ak ťa zaujíma toto meno a mnoho ďalších informácii zo života, ale aj z hokeja, neváhaj a klikni play na najnovšiu epizódu podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  37m | Mar 22, 2023
 • Unikol covid-19 z laboratória?

  FBI nedávno prišla s informáciou, že covid unikol z laboratória v čínskom Wu-chan a práve preto sme sa rozhodli, že by sme k tomu mohli povedať svoje. Téma to je rozhodne veľmi diskutabilná a je ťažké si vytvoriť ucelený pohľad na to ako to reálne bolo. My sme k tomu zvolili náš svojský štýl a preto neváhaj a stlač play na najnovśej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  34m | Mar 14, 2023
 • Radovan Krčula - Koronu sme prežili, lebo som (ne)urobil...

  Opäť vám prinášame zaujímavý rozhovor s človekom, ktorý podniká v gastronómii už takmer tri dekády. Aké boli jeho začiatky v gastronómii? Kedy sa rozhodol expandovať? Ako prežíval nechválne známe obdobie pandémie covid-19? Určite si nenechaj ujsť odpovede na tieto otázky a zapni si najnovšiu epizódu podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  1h 10m | Mar 9, 2023
 • Mikuláš Černák - Mal alebo nemal by vyjsť z väzenia?

  Aktuálne vyšli na povrch informácie, že Mikuláš Černák neplánuje po 25. rokoch strávených za mrežami požiadať o podmienečné prepustenie. Možno pre mnohých prekvapujúca správa, no my sme sa aj tak rozhodli podebatiť o jeho prepustení na slobodu. Náš názor ako aj mnoho iných informácii si môžeš vypočuť v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  38m | Mar 2, 2023
 • Martin "Medo" Milan: Z amatérskeho tréningu až po profesionálny galavečer.

  Druhý diel z našeho projektu videorozhovorov pod záštitov To chceš vidieť. Rozhovor je orientovaný na prácu mladého ambiciózneho chalana, ktorého vášňou sú bojové umenia. Prečo sa svoj život rozhodol zasvätiť takémuto tvrdému kontaktnému športu? Aké sú jeho vízie do budúcnosti? Tieto informácie a mnoho ďalších zaujímavostí okolo momentálne najpopulárnejšieho bojového športu - MMA sa dozvieš v ďalšej epizóde podcastu To chceš počuť.

  1h 11m | Feb 28, 2023
 • Miroslav Klačanský - Prvýkrát som videl, keď sa predala fľaša za 26 000 €.

  To chceš production poskytuje prostredníctvom svojho youtube kanála To chceš vidieť rozhovory s ľuďmi z rôzneho prostredia, ktorí majú za sebou neobyčajné príbehy. Rozhovor s barmanom Miroslavom Klačanským sme si pripravili ešte minulý rok, no teraz sme sa s ním rozhodli podeliť aj na našom podcastovom kanáli To chceš počuť. Neváhaj a samozrejme ako vždy si urob pohodlie pri počúvaní rozhovoru dvoch debatníkov s hosťom, ktorý ťa jednoznačne dokáže inšpirovať.

  50m | Feb 22, 2023
 • Ivan Fontáni - Podieľal som sa na pohrebe prezidenta.

  To chceš production prináša ďalší rozhovor tentokrát z prostredia biznisu, ktorý rozhodne nezvládne robiť každý. Náš hosť sa rozhodol postaviť od podlahy službu, ktorá dokáže v ťažkých časoch ľudí odbremeniť od byrokracie a pripraviť ich blízkeho na viac než dôstojnú poslednú rozlúčku. Čo všetko obnáša podnikanie v pohrebných službách? Aký je proces práce s nebožtíkom od A po Z? Čo je to repatriácia? Prečo sa rozhodol prevádzkovať vlastné kvetinárstvo a nadviazať spoluprácu s jedným z najlepších floristov na Slovensku? Akým verejne známym osobnostiam sa podieľal na poslednej rozlúčke? Odpovede na tieto otázky by si si určite nemal nechať ujsť v najnovšom rozhovore debatníkov v podcaste To chceš počuť.

  1h 14m | Feb 18, 2023
 • Od nintenda až ku najznámejším počítačovým hrám súčasnosti.

  V dnešnej dobe sa len málo detí, ale aj dospelých nestretlo so žiadnou počítačovou hrou. Za posledných 20 rokov sa vývoj počítačových hier posunul míľovými krokmi a dnes sme si schopný zahrať graficky tak dokonalú hru, že máme pocit ako keby sme sa nachádzali priamo v deji. Je to len spôsob úniku z reality alebo reálna závislosť? Nechýbali ani spomienky na naše prvé hry ako aj najznámejšie hry súčasnosti. Preto neváhaj a zapni si najnovší počin podcastu z produkcie To chceš production.

  38m | Feb 14, 2023
 • Lavína - Nočná mora všetkých skialpinistov a obľúbencov lyžovania či snowboardovania vo voľnom teréne.

  Momentálne v súvislosti so zimným obdobím je často omieľaná informácia o vysokom lavínovom nebezpečenstve. Lavína je nespútaný živel, ktorý nechce na vlastnej koži zažiť nikto, no aj napriek odporúčaniam, ľudia často podceňujú výstrahy, ktoré sú v súvislosti s lavínovým nebezpečenstvom ohlasované. Pohľad debatníkov v súvislosti s touto témou si môžeš vypočuť kľudne s rannou kávou alebo neskorou večerou už teraz v najnovšej epizóde podcastu To chceš počuť.

  37m | Feb 7, 2023
 • Referendum a debatníci.

  V posledných dňoch bolo na Slovensku rušno okolo konania referenda o predčasných voľbách, a práve preto sme sa rozhodli o tom trošku podebatiť. Niekoľko otázok bolo pekne na telo a vynájsť sa z pozície štandardného občana Slovenskej republiky vôbec nebolo jednoduché. Nechýbala ani tak často skloňovaná otázka odstrelu medveďa hnedého. No nič, neváhaj a klikaj na play nášho najnovšieho počinu, pri ktorom sa môžeš trošku odreagovať od každodenných radostí a strastí.

  36m | Jan 29, 2023
 • Zima vs. Leto aneb Kto vymyslel čľapkanicu.

  Dve absolútne odlišné ročné obdobia, ktoré majú svojich milovníkov, ale aj "hejterov". Keďže momentálne je zima v plnom prúde, tak sme sa rozhodli o nej trošku podebatiť a porovnať ju s pre mnohých obľúbenejším letom. Neváhaj, klikni play a vypočuj si originálnu debatu podanú debatníkmi Kubom a Peťom v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  35m | Jan 25, 2023
 • O krátkej zápalnej šnúre za volantom.

  Asi každý kto pravidelne šoféruje pozná ten pocit, keď ťa iný vodič vytočí do červenej zóny. Kubo s Peťom sa rozhodli o tejto téme podebatiť pretože niektoré cesty sprevádza veľa expresívnych slov. Tieto slová sme síce necitovali, ale opisovali sme situácie, kde ich občas vysypeme ako z guľometu. Neváhaj a klikaj play či sa v niektorých situáciách dokážeš nájsť.

  34m | Jan 18, 2023
To chceš počuť
Loading...