• VYCHYTÁVKY - Pamätáš si, keď bola COOL napaľovačka a tamagoči?

  My deti deväťdesiatych rokov. Máme pocit, že sme toho už toľko zažili a vyskúšali toľko rôznych zlepšovákov, ktoré boli počas nášho života super COOL. Pamätáš na časy tamagoči? Alebo keď si mal na sídlisku napaľovačku a cítil si sa ako šéf? Toto pamätajú iba pamätníci, no stále nám to čerstvo rezonuje v pamäti ako keď sme hrali hokejbal na sídlisku s drevenými hokejkami bez výstroje a zrazu prišiel brankár, ktorý mal výstroj ako keby práve vyšiel zo zimáku. Jednoduchý pokec plný spomienok z čias nášho života, keď ešte iPhone s dotykovou obrazovkou bol iba snom. Nehľadaj v tom žiadne super tajné vynálezy, ak sa však chceš zasmiať, tak neváhaj a zapínaj túto najnovšiu petelicu z produkcie To chceš production.

  1h 14m - May 18, 2024
 • KRITIKA - Poznáš rozdiel medzi HEJTOM a KRITIKOU?

  Kritika, koľkokrát v živote si sa s ňou už stretol. Ako vnímaš kritiku? Sám si polož otázku či si typ človeka, ktorý si kritiku berie k srdcu a rozmýšľa nad ňou alebo to skorej pre teba nič neznamená? Vo výsledku my ako ľudia neradi počúvame kritické slová na našu adresu, aj keď nás môžu posunúť míľovými krokmi dopredu. Pre niekoho môže byť táto téma kontroverzná, no my sme sa o nej rozhodli povedať svoje. Preto rozhodne zapínaj najnovší diel z produkcie To chceš production, ktorý je k dispozícii vo forme videa na YouTube na kanáli To chceš vidieť, ako aj vo forme podcastu na podcastových kanáloch Apple podcast, Google podcast a Spotify.

  1h 8m - Apr 26, 2024
 • Kto bol ten/tá, čo ťa formoval?

  Kto bol ten/tá čo ťa počas detstva alebo neskôr počas života formoval? Mal si nejakých tajných hrdinov, o ktorých si nikomu nehovoril a vzhliadal si k ním? Možno doteraz existuje nejaká filmová postava alebo skutočný človek, ktorého život je pre teba idylkou. Pokiaľ o tom nerozprávaš alebo aj rozprávaš a zaujíma ťa ako to majú iní, neváhaj a zapínaj najnovší diel z produkcie To chceš production, ktorý je k dispozícii vo forme videa na YouTube kanáli To chceš vidieť, ako aj na Apple podcast, Google podcast a Spotify.

  1h 5m - Apr 22, 2024
 • Zóna komfortu.

  Čo ty a zóna komfortu? Ako zvládaš strach z odmietnutia? Problémom mnohých ľudí je, že neustále bojujú s názormi druhých ľudí a práve preto nikdy nedosiahnu svoj plný potenciál. My sme vystúpili z našej komfortnej zóny v ďalšej epizóde a bola to teda riadna sranda.

  50m - Mar 10, 2024
 • Od lifehackov po alkohol.

  Nalejme si čistého vína, máš problém so zabúdaním a spôsobuje ti to komplikácie? Ak si sa v tejto vete našiel, tak určite by si potreboval nejaký zlepšovák, ktorí ti s tým pomôže. Po vypočutí tejto epizódy budeš vedieť aké lifehacky majú Miro, Kubo a Peťo. Keďže Miro je skúsený barman, tak sme čo to podebatovali aj o alkohole a súčasných trendoch v tejto oblasti gastronómie.

  1h 38m - Feb 29, 2024
 • Taký bežný pokec medzi šiestimi očami.

  Aktuálne fungujeme v pozmenenom formáte, čo znamená, že podcasty nahrávame v trojici. Jeden všedný večer sme si opäť zasadli za tri mikrofóny a debatovali sme naozaj o všemožných témach. Pokiaľ ťa zaujíma uvoľnená debata bez zábran tak neváhaj a zapínaj najnovšiu epizódu podcastu To chceš počuť.

  1h 18m - Feb 24, 2024
 • Padajúce kamene pod Strečnom.

  Krátko pred vydaním tejto epizódy sa Slovenskom šírili zvesti o padajúcich kameňoch na ceste pod Strečnom. Fakt, že táto dôležitá cesta je životu nebezpečná je zrejme každému známy, no tento raz sa ku tomu všetkému začína pridávať aj faktor prírody. Ako takmer každodenní používatelia tejto cesty sme sa danú situáciu rozhodli komentovať v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  41m - Feb 11, 2024
 • Bol raz jeden grapefruit.

  Na začiatku bol príbeh, v ktorom bol spomenutý grapefruit a tento grapefruit nás sprevádzal počas celého rozhovoru. Rozhovor tentokrát nielen medzi Kubom a Peťom prinášame z nového podcastového štúdia, a preto neváhaj a zapínaj najnovšiu epizódu z produkcie To chceš production.

  59m - Feb 1, 2024
 • Adam Puškár - Vrah alebo spolupáchateľ vraždy?

  Nie je to tak dávno čo médiá priniesli informáciu o prepustení Adama Puškára z väzby. Ako hlavný podozrivý z vraždy Daniela Tupého si posedel vo väzbe viac ako rok, no ukázalo sa však, že svedectvo korunného svedka je nedôveryhodné. Na margo týchto situácii sme sa rozhodli nahrať epizódu, kde sme sa o tom trošku pobavili našim vlastným štýlom

  38m - Jan 26, 2024
 • Čo sme si to zvolili?

  Peťo nám opäť priblížil stav slovenských ciest a horských priechodov po masívnom snežení a mrazoch, ktoré postihli územie Slovenskej republiky koncom novembra a na začiatku decembra. Nevyhli sme sa ani politickým rozhodnutiam našej novej vlády, ktoré vyzerajú viac než tragicky a vôbec neprajú ľuďom tvoriacim hodnoty. Preto sa pýtam, do akej kaše to smerujeme?

  37m - Dec 16, 2023
 • Zimné radosti a strasti.

  Keďže je zima v plnom prúde a na niektorých miestach Slovenska sa objavilo množstvo snehu, povenovali sme sa problematike slovenských vodičov a slovenských ciest. Aby to nebolo len o tom, tak sme prehodili niekoľko viet aj o stále viac obľúbenom zimnom športe - skitouringu/skialpinizme. Viac si môžeš vypočuť v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť

  36m - Dec 4, 2023
 • Pokec od A po Z.

  Debata, kde sme sa nezamerali primárne na jednu vec, ale upustili sme uzdu myšlienkam a vznikla z toho takpovediac všehochuť. Môžeš si predstaviť, že si s kamarátom alebo kamarátkou na pive a kecáte o všetkom čo vás napadne. Takto nejako sme to poňali v tejto epizóde, tak neváhaj a klikaj play na epizódu podcastu, ktorú rozhodne chceš počuť.

  34m - Nov 24, 2023
 • MMA cast.

  Pôvodne priebeh tejto epizódy nebol vôbec plánovaný, ale osud to zariadil inak. Keďže sú to necelé dva týždne čo prebehlo posledné podujatie pod značkou UFC a Pedro je veľký fanúšik MMA, tak sme sa akosi zadebatili o tejto problematike. Niet pochýb o tom, že sa tam toho udialo celkom dosť. Viac informácii si môžeš vypočuť po spustený nášho posledného počinu.

  36m - Nov 1, 2023
 • Niekoľko zaujímavostí o pôsobení horskej záchrannej služby.

  Kládol si si niekedy otázku, čo ak sa mi v horách alebo na lyžovačke niečo stane? Kto mi v takom prípade pomôže? No predsa chlapci z horskej záchrannej služby, ktorí zasvätili svoj život pomoci druhým v horskom prostredí. Vedel si, že činnosť horskej záchrannej služby je zaradená pod ministerstvo vnútra? Čo to obnáša byť horským záchranárom a niekoľko iných zaujímavostí si môžeš vypočuť už teraz v podcaste, ktorý rozhodne chceš počuť.

  33m - Oct 22, 2023
 • Hamas vs. Izrael.

  Hnutie Hamas pred týždňom nečakane napadlo Izrael dôsledkom čoho je množstvo strát na ľudských životoch a veľmi neistá a napätá situácia na tomto území. Nevraživosť zo strany Hamasu voči Izraelu trvá už niekoľko rokov a má pôvod v územnom rozložení ako aj v kultúrnych rozdieloch. Práve preto tento konflikt vzhľadom na jeho aktuálnosť a absolútnu neospravedlniteľnosť nesmie chýbať v repertoári podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  37m - Oct 13, 2023
 • Zhodnotenie volieb, Kontrafakt a Oktagon.

  Výsledky parlamentných volieb sú už nejaký čas známe, no keďže sme im venovali niekoľko epizód, tak v tejto sme sa rozhodli si k tomu povedať záverečné zhodnotenie. Zabehli sme tiež ku koncertu Kontrafaktu a k podujatiu Oktagon, kde prebehol dlho očakávaný zápas. Debatu máš k dispozícii už teraz v epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  40m - Oct 9, 2023
 • Predikcia parlamentných volieb 2023.

  Určite najdiskutovanejšou témou na Slovensku v posledných dňoch sú predčasné parlamentné voľby. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli urobiť epizódu, ktorá sa bude venovať predikcii ako tieto voľby dopadnú. Rozhodne neváhaj a zapínaj túto epizódu, ktorá je celá zameraná na diskusiu okolo politických strán, ktoré sa podľa nás dostanú do parlamentu.

  44m - Sep 30, 2023
 • Matovič vs. Kaliňák a korupcia vo vojenskom spravodajstve.

  Posledné dni sa veľa písalo a hovorilo o provokácii a následnej fyzickej potýčke medzi Igorom Matovičom a Robertom Kaliňákom. Je smutné, že v tomto ťažkom a zložitom období dochádza k takýmto situáciám a je až ťažké uveriť, že takíto ľudia reprezentovali najvyššiu politiku na Slovensku. V druhej časti epizódy sme riešili aj akciu vírus, kde NAKA zasahovala kvôli rozkrádaniu peňazí vo vojenskom spravodajstve. Viac si môžeš vypočuť už teraz v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  39m - Sep 22, 2023
 • Tor des Géants - Najťažší ultramaratón na svete?

  Aktuálne prebieha jeden z najťažších ak nie vôbec najťažší ultramaratón na svete s názvom Tor des Geánts. Každoročne sa tento závod koná v Taliansku a beží sa okolo údolia Aosta. Napriek utrpeniu, ktoré tam ultramaratónci zažívajú je to vyhľadávané podujatie a po vyplnení prihlášky ťa musia najskôr vylosovať až potom ti príde email s potvrdením účasti. Detailnejšie informácie o tomto nadľudskom výkone si môžeš vypočuť už teraz v najnovšej epizóde podcastu, ktorý rozhodne chceš počuť.

  40m - Sep 14, 2023
 • Priznania na Facebooku aneb psychologická poradňa u Kuba a Peťa.

  Trošku sme v tejto epizóde zmerkovali priznania na Facebooku a dosť sme sa pri tom nasmiali. Peťo ako budúci sociológ dal nejaké rady, ktoré určite stojí za to si vypočuť :D Šup šup nezaháľaj a zapínaj, dosť nás to bavilo a možno sa zasmeješ s nami.

  36m - Sep 12, 2023
Audio Player Image
To chceš počuť
Loading...