• Chemik po drugiej stronie Bałtyku

  dr inż. Wojciech Smułek opowie nam o swoich obserwacjach poczynionych w trakcie odbywania stażu naukowego na Uniwersytecie w Kopenhadze. Zapraszamy na duńską opowieść o nauce!

  37m - Jul 31, 2022
 • Ludzie jako aktywni gracze, czy pasywne boty w życiowej grze?

  Dwie książki, dwie koncepcje. Która bardziej przemawia do Ciebie?

  13m - Mar 28, 2021
 • Sięgaj gwiazd!

  Wojciech Smułek opowiada nam o Wszechświecie! Daj się oczarować i wybierz się z nami we wspólną podróż ku gwiazdom.

  25m - Mar 20, 2021
 • Wychowanie fizyczne online...

  Tym razem to Wojtek Smułek wywołał mnie do tablicy. Rozmawialiśmy o nauczaniu zdalnym na lekcjach wychowania fizycznego.

  Zgodzisz się ze mną, czy masz zupełnie odmienne przemyślenia?

  15m - Feb 24, 2021
 • Eksperymenty chemiczne w Twoim domu - Wojciech Smułek

  Przyznaję, że nieco się "zagadaliśmy" i do eksperymentów przeszliśmy po 10 minutach, jednak wierzę, że chętnie spędzisz z nami nieco czasu :)

  21m - Feb 24, 2021
 • Naukowiec powinien być idolem! - Wojciech Smułek

  dr inż. Wojciech Smułek - wykładowca akademicki i autor bloga chemiawolowku.pl dzieli się swoimi przemyśleniami na temat tego, dlaczego naukowcy nie są dla nas idolami, ani autorytetami. Co powinniśmy zrobić, żebyśmy zaczęli dostrzegać, że to oni niosą na swoich barkach nasz postęp i rozwój?

  1h 2m - Sep 26, 2020
 • GetBetter every day - Artur Pacek

  Gościem tego odcinka jest Artur Pacek. Jeden z najlepszych trenerów przygotowania fizycznego, założyciel GetBetter, SCEC, autor wielu książek. Wybaczcie problemy z dźwiękiem, wyciągnąłem wnioski i będzie dużo lepiej. Rozmowa z Arturem jest jednak na tyle wartościowa, że wierzę, iż nawet nie zwrócisz uwagi na drobne mankamenty techniczne:) Zachęcam do wysłuchania opowieści o tym, jak każdego dnia stawać się coraz lepszą wersją siebie!

  58m - Mar 9, 2020
 • Przyszłość edukacji - Mikołaj Marcela

  W tym odcinku moim gościem był Mikołaj Marcela - autor książki "Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku". Jeżeli chcesz poznać jego pogląd na edukację, poznać kwestie wymagające natychmiastowej zmiany, dowiedzieć się co i dlaczego nie działa w dzisiejszej szkole, a także, co zrobić, by szkoła przyszłości "miała sens" - KONIECZNIE obejrzyj ten odcinek!

  40m - Feb 7, 2020
 • To żaden problem! Jakub Bednaruk

  W wieku 18 lat debiutował w ekstraklasie jako siatkarz, a od 10 lat pracuje na najwyższym szczeblu rozgrywek jako trener. Jaki jest Jakub Bednaruk? Czego wymaga od siebie i innych? Zachęcam, byś poznał jego podejście do rozwiązywania problemów i filozofię pokonywania przeszkód.

  38m - Jan 13, 2020
 • Niemożliwe nie istnieje - Marcin Szczechowicz

  Przejechać maluchem całą Europę? Zorganizować zawody z cyklu rozgrywek o Mistrzostwo Świata? Założyć ogólnopolski ruch siatkówki plażowej? Proszę bardzo! W dodatku mając 25 lat i studiując na Politechnice. Oto Marcin Szczechowicz

  35m - Dec 25, 2019
Audio Player Image
rzeszotek.pl
Loading...