• 16.

  Siemanko. Wróciliśmy sobie na chwilę.

  43m - Dec 26, 2021
 • 15. DYLEMATY

  Dylematy… Każdy je ma… Która decyzja będzie właściwa? Czy każda z nich niesie za sobą porażki? W naszym przypadku na pewno. Postanowiliśmy razem z wami zagrać w „Dylematy”! Odpowiadamy na najtrudniejsze pytania… Prawda niestety wyszła na jaw. 

  S2E3 - 35m - Dec 17, 2020
 • 14. Zatoka piratów

  Ahoj, Kamraci! Witajcie na łajbie piratów. Plądrujemy, pływamy i niczym się nie przejmujemy. Nasz kurs wiedzie nas do krainy ciągłej kradzieży… Stolicy pirackiego dobrobytu… Do Polski! Czy faktycznie tak jest, że nasz kraj słynie z ciągłego oszustwa różne maści? Jesteśmy rekordzistami? Przekonajmy się! 

  S2E3 - 40m - Dec 10, 2020
 • 13. Chińskie bajki

  Niech pierwszy rzuci kamieniem (albo tym co ma pod ręka) ten kto nie oglądał Pokemonów… Albo nie zna serii Dragon Ball… Wiemy o tym doskonale, że w zamkniętym pokoju, po ciemku oglądaliście HIŃSKIE BAJKI. Spoko, my też! Dlatego w tym odcinku całkowicie skupimy się na świecie, którego książki czyta się odwrotnie.

  S2E2 - 38m - Dec 3, 2020
 • 12. Dojrzewanie

  Spoko, nie zapadliśmy w sen zimowy. To jest drugi sezon Odpalamy Podcast! Wszystko dookoła dojrzewa… Podobno my również… Dlatego chcieliśmy zabrać was do krainy wiecznej żenady, czyli tego jak przechodziło się mutację, wkurzało na starych i przede wszystkim tolerowało koper na twarzy. Swoją drogą… zgól go synu… 

  S2E1 - 45m - Nov 26, 2020
 • 11. Koniec Początku

  Kontynuujemy temat zabawek z dzieciństwa. W międzyczasie rozpływamy się nad tym, jak to kiedyś było. Przede wszystkim skupiając się na Lego i różnych zestawach np. Friends, Star Wars czy Lego Technic. Pod koniec podsumujemy ostatnich 11 tygodni.

  S1E11 - 38m - Oct 9, 2020
 • 10. P0PKULTUR4

  Tyle cytatów, tyle piosenek, tyle słów, które używamy w mowie potocznej. Jest tego naprawdę sporo. O co chodziło z historią swetra Gruchy? Dlaczego Laska życia nie oszuka? Wszystko wywodzi się z popkultury i o niej właśnie rozmawiamy w kolejnym odcinku Odpalamy Podcast! 

  S1E10 - 35m - Oct 2, 2020
 • 9. Komentarz o komentarzach

  Świat internetu oszalał. Na każdym portalu widzimy wylew czegoś niezrozumiałego. Ludzie widząc sekcje komentarzy uruchamiają swoje wewnętrze ID. Dlaczego? Postanowiliśmy to skomentować!

  S1E9 - 34m - Sep 25, 2020
 • 8. Zabawki z dzieciństwa

  Kubek, szczotka, pasta, zimna woda… Tak się zaczyna zielonej szkoły przygoda! Na czym słuchało się muzy w autobusie? Dlaczego zawsze musiało śmierdzieć w pokoju kumpli i kto był największym kozakiem w klasie?

  S1E8 - 39m - Sep 18, 2020
 • 7. Game Over

  Słodkie lata 90, początek dwutysięcznych, „Kiedyś to były czasy…”. Co się robiło za dzieciaka? Czy obecnie wygląda to inaczej? Dlaczego mama musiała przerywać rozmowę przez telefon żeby podłączyć komputer do internetu? Hu...go wie! 

  S1E7 - 29m - Sep 11, 2020
 • 6. Historia pewnej miłości #3

  W poprzednich odcinkach serii mówiliśmy o samych plusach pracy w radiu, a czy ma jakieś minusy? Wbrew pozorom całkiem sporo… Jakie dokładnie? Posłuchaj Odpalamy Podcast – wszystko wyjaśnimy.

  S1E6 - 44m - Sep 4, 2020
 • 5. Szybcy i wściekli

  Samochód - środek transportu, poczucie niezależności, symbol statusu. Miejsce, w którym uwalniamy demony drogowej frustracji. Jak zachowujemy się za kółkiem, jaka jest tego przyczyna, i ile razy wspomnieć można o Tomaszu Hajto? Na te pytania odpowiadamy w najnowszym odcinku!

  S1E5 - 40m - Aug 28, 2020
 • 4. Historia pewnej miłości #2

  Kolejny odcinek z serii „Historia Pewnej Miłości”. Tym razem wchodzimy w głąb tematu radia i mediów. Odpowiadamy na pytania jaka jest różnica między dziennikarzem, a prezenterem, a także dlaczego nie warto pić z radiowcami.


  P.S. Serio.. Nie warto… 

  S1E3 - 35m - Aug 21, 2020
 • 3. Sen o Warszawie

  Miasto osadzone na Mazowszu, o którym każdy gada (zazwyczaj w samych negatywach). Warszawka, warszawiacy i ten cały ich „hipsterski” styl… Czy faktycznie tak jest? Jak wyglądają ceny? Gdzie najlepiej iść na złociste z przyjaciółmi? Na te oraz inne pytania z chęcią odpowiemy w kolejnym odcinku Odpalamy Podcast! 

  S1E3 - 30m - Aug 14, 2020
 • 2. Historia pewnej miłości

  Na czym polega i w zasadzie czym jest praca w radiu? Na te i inne pytania odpowiadamy w pierwszym odcinku naszej nowej serii „Historia Pewnej Miłości”. Ta bywa toksyczna, ale czy nie dlatego przyciąga do siebie najbardziej?

  S1E2 - 29m - Aug 7, 2020
 • 1. Pilot

  Pierwszy odcinek podcastu w nowej formule i na zupełnie innych zasadach. Wpraszamy się na wasze smartfony, tablety i komputery by być z wami jeszcze bliżej. W tej odsłonie rozmawiamy o koronawirusie, sytuacji w kraju, ale także tym co chcielibyśmy zawrzeć w kolejnych odcinkach. 

  S1E1 - 41m - Jul 31, 2020
Audio Player Image
Odpalamy Podcast
Loading...